15. urodziny Grupy BNI Connectors

 | 

BNI Polska, to jedyna organizacja, która uczy przedsiębiorców tego jak rozwijać biznes przez rekomendacje. Wierzymy, że można prowadzić firmę bez konkurowania, a współpracę można oprzeć na trwałych relacjach i zaufaniu. Rekomendacje stają się mocnym narzędziem biznesu w momencie, kiedy relacje biznesowe są nawiązywane regularnie na cotygodniowych spotkaniach.

Nasze założenia mają potwierdzenie w Grupach BNI, które posiadają najdłuższy staż w organizacji. Jedną z nich jest Grupa BNI Connectors z Łodzi, która obchodzi swoje 15. urodziny. W uroczystej Gali uczestniczyło ponad 100 przedsiębiorców, a wśród nich wyjątkowi goście Adam Kszczot (lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 800 metrów, wielokrotny medalista mistrzostw Europy i Świata) oraz Krzysztof Ignaczak (siatkarz, reprezentant Polski). W spotkaniu wzięli udział także gospodarze Regionu BNI Łódź: Michał Jesionowski – Franczyzobiorca rozwijający BNI i BNI+ w Regionie Łódzkim, Katarzyna Radziejewska – Dyrektor Obszaru i Agnieszka Cyniak – Dyrektor Regionalna.

Trwałe nawiązywanie relacji biznesowych i dbanie o systematyczny napływ przedsiębiorców do Grupy przyczynia się do osiągania wzrostu przychodów wygenerowanych z przekazanych rekomendacji w przeliczeniu na jedną osobę. Ważne jest zatem, aby dbać o obecność gości na spotkaniach Grup BNI, ponieważ stanowią oni grono potencjalnych Członków. Warto zaznaczyć, że średnia wartość przychodów w przeliczeniu na jednego przedsiębiorcę w Grupie BNI Connectors przekracza 1 000 000 zł netto.

Szczególne podziękowania płyną do Edyty Karpińskiej – Prezes Grupy BNI Connectors za zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia oraz do Robert Jarczyńskiego i Jarosława Świerczyńskiego za olbrzymi wkład w rozwój Grupy. Grupie BNI Connectrors gratulujemy konsekwencji i życzmy 100 lat!

Znajdź Grupę BNI aktywną w Twoim mieście