Dla
mediów

Ivan Misner

Ivan Misner

Założyciel i Dyrektor Generalny BNI, największej organizacji rekomendacji biznesowych na świecie

Ivan Misner ukończył Uniwersytet w Południowej Karolinie i obronił tytuł doktora nauk. Jest autorem 20 książek, które nieustannie znajdują się na liście bestsellerów New York Times. Stacja CNN nazywa go ojcem nowoczesnego networkingu, a magazyn Forbes umieścił go na liście najważniejszych ekspertów networkingu i rekomendacji biznesowych.

Ivan Misner założył BNI w 1985. Dziś organizacja liczy sobie ponad 8211 grup obecnych na wszystkich kontynentach. Tylko w ostatnim roku BNI wygenerowało 12 mln rekomendacji biznesowych o łącznej wartości 16,2 mld $. Dr Misner zasiada w Radzie Kuratorskiej Uniwersytetu La Verne. Jest również współzałożycielem Fundacji Charytatywnej BNI, a Czerwony Krzyż nadał mu tytuł Filantropa Roku.

Ryszard Chmura

Ryszard Chmura

Prezes Zarządu BNI Polska

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku ekonomia, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje.

Z BNI związany od 2009 roku, kiedy dołączył do organizacji jako Członek. W oparciu o rekomendacje rozwinął swój biznes w ciągu 5 lat od 1 do 150 pracowników. Zarządzał 10-cioma dynamicznie rozwijającymi się spółkami marketingowymi, wchodzącymi w skład firmy PromoHolding, które co roku generowały kilkanaście milionów złotych  przychodu.

Od 2014 roku jest Prezesem Zarządu BNI Polska, a w momencie obejmowania stanowiska był najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie.

Obecnie zarządza organizacją obecną w 27 miastach w Polsce i zrzeszającą 2 700 firm, które w samym 2020 roku wygenerowały 552 mln zł netto dodatkowego przychodu z rekomendacji.

W życiu i biznesie kieruje się mottem “Sukces można zaplanować”.

Mateusz Bacański

Mateusz Bacański

Wiceprezes Zarządu BNI Polska

Mateusz związał się z biznesem 10 lat temu, kiedy wraz z przyjacielem założyli drukarnię offsetową. Mateusz, wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe, zdołał w 5 lat rozwinąć biznes od 2 do 30 pracowników, osiągając wyniki finansowe rzędu 5 mln złotych.

Mateusz od 2013 roku jest Wiceprezesem Zarządu BNI Polska – największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych, która zrzesza przedsiębiorców w lokalnych grupach i pomaga rozwijać biznes przez rekomendacje. Doradza 2700 firmom w Polsce, które dzięki zleceniom z rekomendacji wygenerowały w 2020 roku 552 mln zł netto.

Kontakt
dla mediów

marketing@bnipolska.pl
tel.: +48 512 044 758

Do pobrania

BIO Ryszard Chmura

Pobierz

BIO Mateusz Bacański

Pobierz
Informacje o BNI
Pobierz
Infografika 2022
Pobierz
Zestaw logo BNI
Pobierz
BNI w mediach
Pobierz