5 sposobów na nawiązanie kontaktu z przedsiębiorcami z innych grup, regionów czy krajów BNI

 | 

Coraz więcej Członków BNI robi biznesy z przedsiębiorcami z innych grup czy regionów lub rozwija swoje firmy globalnie. Dlatego też wprowadziliśmy w BNI Connect nową funkcję – Podziękowanie za biznes pomiędzy grupami, regionami i krajami. Jakie korzyści z włączenia nowej funkcji będą dla członków BNI? W jaki sposób robić biznesy między grupami, regionami?

Z tego artykułu dowiesz się:

1. Jakie są sposoby na nawiązanie kontaktu z przedsiębiorcami z innych grup, regionów czy krajów BNI  

2. Na czym polega nowa funkcja w BNI Connect

3. Jakie są korzyści z nowej funkcjonalności w BNI Connect.

4. Jaki biznes zrealizowali Członkowie 6 Grup BNI z 3 regionów.  

5 sposobów na nawiązanie kontaktu z przedsiębiorcami z innych grup, regionów czy krajów

1) Dni BNI, warsztaty i szkolenia

Dni BNI, czyli comiesięczne wydarzenia w Krakowie, Warszawie i na Śląsku, podczas których odbywają się szkolenie MSP dla nowych członków, warsztaty oraz Forum Zarządów i Dyrektorów. To dzień wypełniony po brzegi wiedzą, nie tylko przekazywaną przez trenerów, ale także integrujący środowisko BNI, lokalnych właścicieli firm, stwarzający możliwość zorganizowania spotkań 1na1 i dodatkowa szansa na poznanie przedsiębiorców z całego województwa. Podczas nich omawiamy sytuację w regionach i w poszczególnych grupach, szkolimy się z rozbudowywania sieci kontaktów, wymieniamy doświadczeniem, wiedzą i wizytówkami.  

2) Konferencje BNI

Konferencja Growth Experts Academy czy Międzynarodowa Konferencja BNI to niewątpliwie największe wydarzenie biznesowe organizowane dla Członków BNI w Polsce i na świecie. Udział w konferencji to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale także poznania przedsiębiorców z całego kraju, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i znajomości.
W 2019 roku Polska będzie gospodarzem Międzynarodowej Konferencji BNI, która odbędzie się w dniach 6-9.11.2019 w Warszawie. Czytaj więcej.

3) Odwiedzanie grup BNI z innych regionów, krajów

Przedsiębiorcy, należący do BNI mogą brać udział w spotkaniach innych Grup BNI, w innych regionach czy krajach. Aby uczestniczyć w takim spotkaniu należy się na nie zapisać, korzystając z systemu BNI Connect lub napisać wiadomość do Zarządu Grupy. Wcześniejsze zapisanie się na spotkanie pozwala członkom grupy na przygotowanie się do przybycia nowego przedsiębiorcy, zapewnienie mu niezbędnych materiałów, miejsca czy zapoznania się z jego działalnością biznesową.

4) Udział w wydarzeniach specjalnych – Dni Gościa i Dni Branżowe

Dni Gościa i Dni Branżowe to wydarzenia, które umożliwiają przedsiębiorcom nawiązanie współpracy na większą skalę. Są to duże wydarzenia, które za każdym razem gromadzą około 100 przedsiębiorców odwiedzających grupy BNI w roli Gości. Biorą w nich udział członkowie BNI, ich partnerzy biznesowi, znajomi właściciele firm i wszystkie osoby związane z biznesem, które chcą poznać BNI, nawiązać nowe kontakty, poszerzyć horyzonty i tworzyć społeczność lokalnych przedsiębiorców wspierających się w biznesie.

5) System BNI Connect Global

BNI Connect to międzynarodowy system informatyczny, który ułatwia Członkom BNI działalność w organizacji. Używając BNI Connect, można między innymi: przekazywać rekomendacje, rejestrować zaproszonych gości,  sprawdzać swoje statystyki w raportach rejestrować się na warsztaty i szkolenia oraz wyszukiwać członków BNI z całego świata.

W systemie BNI Connect każdy z Członków BNI na świecie posiada swój profil osobowy.

Profil BNI Connect zawiera informacje zarówno o biznesie danego przedsiębiorcy, członkostwie w organizacji, jak i prywatne informacje, które pomogą innym bliżej go poznać.

Dobrze wypełniony profil osobowy w systemie BNI Connect to często gwarancja otrzymania rekomendacji czy zrobienia biznesu nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Jest to wirtualna wizytówka każdego Członka BNI. Informacje zawarte w profilu mogą wykorzystać Członkowie innych grup BNI na całym świecie, którzy szukają nowych kontaktów, a także Ty – szukając partnerów biznesowych w innych grupach, regionach czy na świecie.

Nowa funkcja w BNI Connect – Podziękowanie za biznes pomiędzy grupami, regionami i krajami

Nasza organizacja to nie tylko grupy kilkudziesięciu przedsiębiorców działających lokalnie. BNI umożliwia nawiązanie kontaktu z 250 000 właścicielami firm z całego świata.

Coraz więcej Członków BNI robi biznesy z przedsiębiorcami z innych grup czy regionów lub rozwija swoje firmy globalnie. Dlatego też wprowadzamy w BNI Connect nową funkcję – Podziękowanie za biznes pomiędzy grupami, regionami i krajami.

Jakie są korzyści z włączenia nowej funkcji w systemie BNI Connect?

Członkowie różnych Grup BNI, Regionów BNI i krajów mogą dziękować sobie za zrealizowany biznes w systemie BNI Connect. mogą wpisywać w BNI Connect aktywności