Dzień Networkingu w Nowym Sączu!

 | 

15 lutego 2022 r. w Nowym Sączu odbył się Sądecki Dzień Networkingu w formule Business Speed Meeting. Spotkanie zorganizowały dwie Grupy BNI Sandecja i Margo, a pomysłodawczynią tego eventu była Adriana Fałowska – Prezes Grupy BNI Sandecja.

Niemal 50 przedsiębiorców spotkało się w Hotelu Ibis Styles, aby nawiązać wspólne relacje biznesowe i rozwijać swoje biznesy. W pierwszej części spotkania uczestnicy mieli możliwość powitać dwóch nowych Członków BNI w Regionie Nowosądeckim oraz pogratulować 5 osobom przedłużenia członkostwa na kolejny rok.

W drugiej części miała miejsce sesja networkingowa Business Speed Meeting prowadzona przez Grzegorza Błaszczyka. Formuła przewidywała odbycie czterech, krótkich 15-minutowych spotkań 1-2-1. Specjalnie przygotowana do tego sala konferencyjna mieściła 25 ponumerowanych stolików, a na ekranie uczestnicy mogli sprawdzić, z kim w danej sesji będą mieli możliwość porozmawiać. Dla niektórych uczestników odbycie rozmowy biznesowej w tak krótkim czasie stanowiło trudne zadanie, jednak zastosowanie się do reguł pozwalało na poznanie jak największej liczby właścicieli biznesów. W sumie odbyło się 80 spotkań. Wydarzenie zakończyło się wspólnym śniadaniem.

Celem Sądeckiego Dnia Networkingu było zapoczątkowanie współpracy i rozwoju pomiędzy przedsiębiorcami w Nowym Sączu. Spotkanie okazało się sukcesem. Rozmowy toczyły się jeszcze długi czas po zakończeniu wydarzenia, a wielu uczestników wymieniło się swoimi wizytówkami i umówiło się na dodatkowe spotkania w najbliższych dniach. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w dziejach BNI w Nowym Sączu, ale gospodarze zapowiadają, że w planach mają organizację kolejnych.