Grupa BNI Omega ma już 1 rok!

 | 

18 marca w hotelu Golden Tulip Gdańsk Residence świętowano 1 rok funkcjonowania Grupy BNI Omega. W spotkaniu uczestniczyło ponad 70 przedsiębiorców zainteresowanych tematyką rozwijania biznesu przez rekomendacje.

Grupa BNI Omega swoje cotygodniowe spotkania organizuje w piątki rano. Ostatnie z nich, oprócz zrealizowania tradycyjnej agendy miało wyjątkowy charakter, z racji świętowania rocznicy funkcjonowania. Warto podkreślić, że Grupa BNI Omega powstała w czasie pandemii i związanej z nią restrykcjami sanitarnymi, które utrudniały spotkania na żywo.

Spotkanie cieszyło się dużą frekwencją. Brali w nim udział Członkowie Grupy, Pracownicy BNI z Regionu Trójmiasto oraz zaproszeni goście. Była to świetna okazja do networkingu i poznania właścicieli biznesów prowadzących działalność w okolicach Gdańska.
Podczas wydarzenia miały miejsce dwie prezentacje. Swoje firmy zaprezentowali Mateusz Tyl, Wiceprezes Grupy BNI Omega, reprezentujący branżę ubezpieczeniową oraz Dorota Ogrodowska prowadząca kancelarię księgową. Ostatnim akcentem spotkania było wyróżnienie przedsiębiorców najbardziej zaangażowanych w rozwój Grupy oraz przyjęcie dwóch nowych Członków BNI.

Wszystkim Członkom Grupy BNI Omega życzymy sukcesów zawodowych i rozwijania swoich kompetencji z wykorzystaniem strategii rekomendacji.