Inauguracja Grupy BNI Premium Toruń

 | 

11 kwietnia, w Hotelu Filmar w Toruniu, odbyło się inauguracyjne spotkanie Grupy BNI Premium Toruń. Wydarzenie zgromadziło 105 przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć współpracę opartą na filozofii Givers Gain. Celem powstania tej Grupy jest stworzenie przestrzeni dla właścicieli dużych, lokalnych przedsiębiorstw, do budowania solidnych, biznesowych relacji oraz wymiany rekomendacji, wiedzy i doświadczeń w prowadzeniu firmy.

 

Honorowym gościem spotkania był Prezydent Torunia, Michał Zaleski, który wskazał na różnorodność i wszechstronność toruńskiego biznesu oraz na wsparcie, które miasto oferuje lokalnej przedsiębiorczości. W swoim wystąpieniu wskazał na projekty takie jak “Made in Toruń” oraz na Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Centrum to pełni rolę inkubatora dla start-upów oraz małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając przestrzeń biurową oraz dostęp do niezbędnych narzędzi, ułatwiających prowadzenie działalności.

 

Ważnym elementem wydarzenia były moderowane spotkania 1 na 1, które pozwoliły uczestnikom na wzajemne poznanie potrzeb, aktualnych wyzwań i potencjału biznesowego innych Członków nowo powstałej Grupy BNI. Taka forma interakcji jest kluczowa w budowaniu trwałych biznesowych powiązań i może przekształcić się w długoterminowe partnerstwa.

 

Zarząd Grupy BNI Premium Toruń tworzą doświadczeni przedsiębiorcy: 

Inauguracja Grupy BNI Premium Toruń to nowy potencjał do rozwoju toruńskiej społeczności biznesowej. Grupa ta zrzesza obecnie 19 firm o obrotach od 3 do 406 milionów złotych. Wszystkim przedsiębiorcom z lokalnego rynku, o takich przychodach, polecamy odwiedzenie spotkania BNI w Toruniu, aby poznać możliwości współpracy i wzajemnego wsparcia. Zachęcamy do włączenia się w działania, które umożliwiają realizację biznesowych celów w oparciu o rekomendacje biznesowe i solidne partnerstwa.

 

Więcej informacji o spotkaniach w poszczególnych regionach znajdziesz pod linkiem: https://bnipolska.pl/znajdz-grupe 

Gratulujemy całemu Regionowi BNI Toruń, na czele z Łukaszem Kantorskim, realizacji tego przedsięwzięcia. 

Zdjęcia: Maciek Zieliński