Otwarcie Grupy BNI Speed we Wrocławiu

 | 

Przedsiębiorcy należący do BNI spotykają się na cotygodniowych spotkaniach w kilkudziesięcioosobowych grupach. Tam prezentują swoje aktualne potrzeby biznesowe i wymieniają się rekomendacjami. Każde ze spotkań odbywa się według ściśle określonej agendy, która jest niezmienna na całym świecie.

Obecnie w Polsce działa 78 Grup BNI zrzeszających ponad 2200 właścicieli firm rozwijających biznes przez rekomendacje. Dlatego też miło nam poinformować, że 3 czerwca 2022 roku we Wrocławiu odbyła się uroczysta inauguracja nowej Grupy BNI Speed, do której przystąpiło 46 przedsiębiorców. Warto podkreślić, że jest to jedna z najbardziej licznych Grup BNI aktywnych aktualnie w Polsce.
Wydarzenie okazało się sporym sukcesem, ponieważ wzięło w nim udział 245 zaprzyjaźnionych przedsiębiorców z Wrocławia i okolic. Była to zatem świetna okazja do zaprezentowania swojej firmy i nawiązania nowych relacji biznesowych. Podczas spotkania wielokrotnie podkreślano, że nowa grupa, to nowe możliwości biznesowe dla całego regionu.

Wydarzenie poprowadzili gospodarze Regionu Paweł Jach Executive Director BNI Wrocław i Paweł Marczuk Dyrektor Obszaru BNI Wrocław, którzy wspólnie z Katarzyną Schmidt-Kwiecińską – Dyrektor Regionalną BNI Wrocław i Edytą Musiał – Dyrektor Grupy przedstawili Zarząd Grupy BNI Speed, w skład którego weszli:
Michał Duda – Prezes Grupy,
Paweł Juskowiak – Wiceprezes,
Karolina Szwancar – Sekretarz.

Wszystkim Członkom Grupy BNI Speed życzymy wielu sukcesów biznesowych.

Znajdź aktywną Grupę BNI w Twoim mieście!