Inauguracja Grupy BNI+1 Lublin

 | 

12 kwietnia w Hotelu Ibis w Lublinie miała miejsce inauguracja Grupy BNI+1 Lublin, która była znaczącym wydarzeniem zarówno dla BNI Polska, jak i dla lokalnej społeczności biznesowej. Spotkanie to przyciągnęło ponad 60 właścicieli dużych przedsiębiorstw, tworząc doskonałą okazję do networkingu oraz budowania wartościowych relacji biznesowych.

W atmosferze otwartości i współpracy, Członkowie Grupy BNI+1 Lublin wraz z zaproszonymi Gośćmi, mieli okazję przedstawić swoje przedsiębiorstwa, dzieląc się aktualnymi pomysłami, wyzwaniami i potrzebami biznesowymi. To była doskonała szansa, aby każdy z uczestników mógł lepiej zrozumieć, w jaki sposób może wesprzeć obecnych na sali przedsiębiorców, w rozwijaniu ich firm poprzez rekomendacje biznesowe. Dzięki tym prezentacjom, wymiana kontaktów okazała się nie tylko efektywna, ale i pełna zaangażowania.

Zarząd Grupy BNI+1 Lublin, w skład którego wchodzą:

określił cele i założenia dla nowo powstałej Grupy. Podkreślono też znaczenie zaangażowania w rozwój silnej społeczności biznesowej w Regionie lubelskim.

Jednym z kluczowych elementów wydarzenia były spotkania 1 na 1, które umożliwiły uczestnikom nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz nakreślenie kierunków przyszłej współpracy. Dodatkowo, miał też miejsce panel CC Talks, podczas którego Członek Corporate Connections+ podzielił się swoimi doświadczeniami w kreowaniu nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Inauguracja Grupy BNI+1 Lublin to nie tylko otwarcie nowych drzwi do współpracy opartej na rekomendacjach biznesowych, ale również przełomowy moment dla lokalnej sieci przedsiębiorców (o przychodach 10 – 100 mln PLN), umożliwiający rozwój we współpracy z ogólnopolską społecznością BNI i wprowadzenie innowacji do ich działalności.

Serdeczne gratulacje dla BNI Region Lubelski, w tym dla Łukasza Milewskiego, Anny Milewskiej, Piotra Kasperka oraz Jakuba Brzuszkiewicza za organizację tego niesamowitego wydarzenia, które z pewnością przyczyni się do wzrostu i rozwoju lokalnego biznesu oraz za rozwijanie oferty BNI dla lubelskich przedsiębiorców.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do BNI+1 Lublin i chcesz odkryć, jaką wartość możemy dodać do Twojego biznesu, skontaktuj się z Dyrektorem Obszaru BNI Regionu Lubelskiego:

Łukasz Milewski

Telefon: 500 242 606

E-mail: l.milewski@bnipolska.pl

Dołącz do BNI i rozwijaj swój biznes w oparciu o sprawdzone rekomendacje biznesowe i długotrwałe relacje.

 

Zdjęcia z wydarzenia wykonał Adam Delor.