John Maxwell, Seth Godin i Ken Honda w gronie prelegentów, którzy wystąpią podczas Międzynarodowej Konferencji BNI 2020

 | 

Tegoroczna Międzynarodowa Konferencja BNI 2020 zapowiada się ciekawie – po raz pierwszy w historii wydarzenie zostanie zorganizowane online. Podczas  BNI Global Convention, która odbędzie się w dniach 11-14 listopada 2020, wystąpią m.in.: Ivan Misner Założyciel BNI, Graham Weihmiller CEO BNI, John Maxwell – ekspert w dziedzinie przywództwa, Seth Godin – ekspert z zakresu marketingu czy Ken Honda – nazywany finansowym guru. 

Konferencja globalna BNI co roku gromadzi kilka tysięcy przedsiębiorców z całego świata.

BNI Global Convention to największe wydarzenie biznesowe dla Członków BNI na świecie, gromadzące co roku kilka tysięcy uczestników z ponad 70 krajów – właścicieli firm, liderów biznesu i ekspertów. Stanowi wyjątkową platformę dyskusji i wymiany wiedzy biznesowej.  Po raz pierwszy w historii konferencja ta organizowana jest online z wykorzystaniem nowoczesnej platformy do streamingu.

BNI Global Convention to największe wydarzenie biznesowe dla Członków BNI na świecie, gromadzące co roku kilka tysięcy uczestników z ponad 70 krajów – właścicieli firm, liderów biznesu i ekspertów. Stanowi wyjątkową platformę dyskusji i wymiany wiedzy biznesowej.  Po raz pierwszy w historii konferencja ta organizowana jest online z wykorzystaniem nowoczesnej platformy do streamingu. Organizatorzy przewidują trzy dni transmisji na żywo i tłumaczenie wykładów na 16 języków. Łatwa w nawigacji technologia będzie łączyć ze sobą tysiące przedsiębiorców z ponad 70 krajów. Uczestnictwo w konferencji i interakcje z innymi przedsiębiorcami będą możliwe z każdego miejsca na ziemi, wprost z domu lub biura.

Rejestracja na wydarzenie tutaj.