Międzynarodowe spotkanie zorganizowane przez Grupę BNI Kreacja

 | 

2 sierpnia w Gliwicach miało miejsce wyjątkowe spotkanie śląskich przedsiębiorców z udziałem gości z Reykjaviku. W wydarzeniu organizowanym przez Grupę BNI Kreacja wzięło udział 35 osób zainteresowanych rozwijaniem biznesu przez rekomendacje.

Nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych jest jedną z korzyści obecności w BNI Polska. Każdy przedsiębiorca będący w organizacji ma szanse umówienia się na spotkanie 1 na 1 z jednym z 290 tysięcy właścicieli firm w ponad 70 krajach. Liczne przykłady pokazują, że dzięki BNI można z sukcesem rozpocząć współpracę zagranicą. Dlatego tak ważne jest dbanie o nawiązywanie nowych znajomości i poszerzanie swojej sieci kontaktów w różnych krajach. Taki też cel przyświecał organizatorom spotkania, które odbyło się 2 sierpnia w Gliwicach.

Spotkanie miało wyjątkowy charakter dzięki obecności gości specjalnych: Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna i jego asystenta Marcina Czyża oraz CEO firmy Imperio Svavar H. Vidarssona, który poprowadził prezentację dnia. W swoim wystąpieniu opowiedział o różnicach kulturowych, które można napotkać, wchodząc na rynki zagraniczne. Podkreślał, że pomimo odrębności warto nawiązywać relacje biznesowe oparte na zaufaniu. Dodał, że w biznesie nie należy bać się popełniania błędów.

Znajdź Grupę BNI aktywną w Twoim mieście