Mixer Biznesowy w Gdańsku!

 | 

23 listopada 2021 r. w Gdańsku miał miejsce pierwszy Mixer Biznesowy! W spotkaniu wzięło udział ponad 110 przedsiębiorców, 70 Członków BNI i 40 Gości z Trójmiasta. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Region Trójmiejski BNI, którym kieruje Dyrektor Regionalny Michał Kuczyński.

Celem spotkania była wymiana wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk. Wydarzenie rozpoczęło się od półgodzinnej sesji networkingowej, a po niej odbyły się ciekawe prelekcje: o Nowym Ładzie opowiedziały dwie Członkinie z trójmiejskich grup Lilianna Kosmela i Katarzyna Engler-Zielińska, natomiast Maciej Świerczyński, Dyrektor Obszaru Bydgoskiego omówił tajniki networkingu. Następnie odbyły się ćwiczenia networkingowe w małych grupach, które zaowocowały wieloma rekomendacjami. Wynikiem spotkania są zadeklarowane nowe członkostwa.

Było to pierwsze takie wydarzenie w Regionie, ale z pewnością nie ostatnie! Dało wszystkim dużo energii, rekomendacji, a organizacji BNI potencjalnych nowych Członków. Tego typu spotkania cieszą coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców, co może świadczyć o rosnącym zainteresowaniu tematem wprowadzenia strategii rekomendacji do firm.