Nowe szkolenie na BNI University

 | 

 

W chwili dołączania do BNI, przedsiębiorcy często chcą jak najszybciej otrzymać liczne rekomendacje. Choć ta wizja jest bardzo kusząca, warto zdawać sobie sprawę, że osiągnięcie tego celu wymaga pewnej drogi. Sukces w BNI to proces, który zaczyna się od zrozumienia i zaakceptowania zasad działania tej społeczności. Właśnie o tej drodze jest najnowsze szkolenie na BNI University, które nie tylko przybliży Cię do zyskania dodatkowych przychodów dla Twojej firmy, ale również wyposaży Cię w narzędzia potrzebne do osiągnięcia długofalowego sukcesu biznesowego w ramach BNI.

Szkolenie: „Jak wykorzystać Członkostwo w BNI do rozwoju własnej firmy”

 

 

Dzięki temu szkoleniu poznasz strategie, które pozwolą Ci działać zgodnie z duchem BNI, budując trwałe relacje i za ich pomocą osiągając widoczne rezultaty.

W 12 krótkich wideo, które łącznie trwają 90 minut, Phil Berg – jeden z największych praktyków BNI, opowiada o tym, jak prowadzić oryginalne i edukujące cotygodniowe prezentacje, efektywnie realizować spotkania 1 na 1 oraz dlaczego warto brać udział w spotkaniach towarzyskich Grupy BNI.

Jeśli jesteś nowym Członkiem BNI, pamiętaj, że Twoja droga do sukcesu w BNI nie musi być samotną wędrówką. Szkolenie Phila Berga jest tu, aby Cię wesprzeć i wyposażyć w umiejętności, które przyspieszą Twój rozwój biznesowy.

Zapoznanie się z tym materiałem to pierwszy krok ku poprawie 10 kluczowych obszarów funkcjonowania w naszej społeczności.

Serdecznie zapraszamy do rozwijania się razem z nami!

Zapoznaj się ze szkoleniem