Ogólnopolskie Szkolenie – „Member Success Program”

 | 

20 stycznia odbyło się kolejne w tym roku Ogólnopolskie Szkolenie – Member Success Program (MSP), dla nowych Członków. W spotkaniu transmitowanym z warszawskiego studia wzięło udział niemal 60 osób z całej Polski.

Pod czujnym okiem Dyrektorów Regionalnych Jarosława Domina i Adama Misy uczestnicy mieli możliwość pracować nad ulepszeniem prezentacji, z których korzystają podczas regularnych spotkań grup BNI. Zyskali wiedzę m.in. o tym, jak przygotować 60-sekundową i 10-minutową prezentację, jak przekazywać wartościowe rekomendacje, czy jak przygotowywać się do rozmów 1 na 1. W kolejnej części spotkania przedsiębiorcy zostali zaproszeni do pracy warsztatowej i wymiany wzajemnych doświadczeń. W tej formie mogli połączyć zdobytą wcześniej wiedzę teoretyczną z praktycznymi ćwiczeniami. Uczestnictwo w szkoleniu dostarczyło wiedzy na temat skutecznych narzędzi dostępnych w BNI pomocnych w rozwijaniu własnych firm.

 

 

Staramy się zachęcać przedsiębiorców działających w ramach BNI do bycia otwartym na wiedzę i nowe umiejętności. Szczególnie ważne jest dla nas, aby firmy dołączające do naszej organizacji otrzymały na starcie wszystkie informacje niezbędne do uzyskania satysfakcji z członkostwa. Zależy nam również na wzajemnym zrozumieniu i spójności w postrzeganiu wewnętrznych wartości w ramach organizacji, dlatego tak dużą wagę przykładamy do tych warsztatów”, skomentował Jakub Cetnarowski, Manager ds. Procesów i Metodologii Szkoleń.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.bnipolska.pl/wydarzenia/, na której znajduje się kalendarz z terminami i szczegółami dotyczącymi wszystkich ogólnopolskich i regionalnych wydarzeń.