Ogólnopolskie szkolenie Member Success Program

 | 

Prowadzenie biznesu, jest dużym wyzwaniem. Dlatego też już na początku obecności w BNI każdy z Członków otrzymuje od nas pakiet najważniejszych informacji, które pomagają mu wykorzystać potencjał, jakie dla biznesu dają rekomendacje. Jak to robimy? Przeczytaj i dowiedz się więcej.

Właściciel biznesu, który miał okazję otrzymać rekomendacje, doskonale zna ich potencjał. Ma swoją sieć kontaktów, potrafi wiele opowiedzieć o swojej firmie i co jakiś czas spotyka się z innymi przedsiębiorcami. Więc czego nauczy się w BNI? Przede wszystkim pozna narzędzia, dzięki którym udoskonali umiejętność prezentowania siebie i swojej firmy, rozbuduje swoją sieć kontaktów i pozna sposoby na skuteczne jej wykorzystanie. A przede wszystkim dowie się, czym jest rekomendacja, czyli wcześniej przygotowany kontakt do osoby lub firmy umożliwiający przedstawienie oferty na konkretną usługę. Nauczy się także efektywnie przekazywać i otrzymywać rekomendacje, co z kolei przyczyni się na rozwój jego biznesu.

Jednym ze szkoleń, z którym chociaż raz zetknął się każdy Członek BNI jest Member Success Program, będące pigułką wiedzy o działaniu w BNI. Podczas warsztatów przedsiębiorcy mogą zapoznać się z możliwościami, jakie daje organizacja i narzędziami rozwijania biznesów, jakimi dysponuje.
Właśnie taki cel przyświecał ogólnopolskim warsztatom MSP, które 26 kwietnia, na żywo ze studia nagraniowego BNI w Warszawie, poprowadził Maciej Świerczyński, Dyrektor Zarządzający Obszaru BNI, Mentor, Specjalista networkingu, Twórca autorskiej platformy edukacyjnej „Networking w Biznesie”. Podczas szkolenia nowe umiejętności zdobyło ponad 50 przedsiębiorców zainteresowanych tematyką rozwijania biznesu przez rekomendacje.

Śledź kalendarz wydarzeń i weź udział w kolejnych Warsztatach Member Success Program – bnipolska.pl/wydarzenia/

Dowiedz się więcej, jak budować biznes dzięki rekomendacjom – www.biznesprzezrekomendacje.pl