Ogólnopolskie Warsztaty Member Success Program!

 | 

24 marca ponad 40 Członków BNI uczestniczyło w ogólnopolskich Warsztatach Member Success Program. Wydarzenie odbywało się w formule online i realizowane było ze studia nagraniowego w Warszawie.

Szkolenie Member Success Program o zasięgu ogólnopolskim organizowane jest cyklicznie w miesięcznych odstępach czasowych. Do realizacji zachęcani są zarówno nowi Członkowie BNI, jak przedsiębiorcy działający w BNI od dłuższego czasu. Marcową odsłonę warsztatów w interesujący sposób poprowadziła Katarzyna Radziejewska, Dyrektor Regionalna BNI kierująca Regionem  Łódzkim.

Warsztaty MSP są świetną okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności na temat skutecznego wykorzystania narzędzi proponowanych przez BNI. Agenda szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

Uczestnicy mieli okazję na połączenie zdobytej wiedzy teoretycznej z ćwiczeniami praktycznymi. Formuła warsztatowa daje także możliwość do networkingu, nawiązania wartościowych relacji biznesowych z innymi przedsiębiorcami. Kolejne wydarzenia już wkrótce. Zapraszamy do śledzenia naszego kalendarza – www.bnipolska.pl/wydarzenia