Member Success Program – szkolenie dla Członków BNI

 | 

Za nami kolejna odsłona ogólnopolskiego szkolenia Member Success Program (MSP) realizowanego dla Członków BNI. 22 lutego ponad 70 przedsiębiorców zapoznało się z możliwościami, jakie daje Członkostwo w BNI, podczas warsztatów realizowanych ze studia nagraniowego w Warszawie.

Szkolenie Member Success Program dedykowane jest Członkom BNI. Wiedza, którą można zdobyć podczas warsztatów pomaga w odnalezieniu się w organizacji BNI i poznaniu najważniejszych narzędzi do wykorzystania w prowadzeniu biznesu poprzez rekomendacje. Uczestnicy szkolenia uczą się jak w pełni wykorzystywać możliwości, jakie niesie ze sobą obecność w organizacji. Zdobywają umiejętności dotyczące przeprowadzania skutecznych spotkań biznesowych, budowania efektywnej sieci kontaktów, przekazywania rekomendacji i prezentowania swojej firmy.

Szkolenie przeprowadziła Ewa Migo, Koordynatorka Trenerów i Trenerka BNI, Koordynatorka ds. monitoringu w grupie BNI Dream Team, Partnerka biznesowa firmy Integrity Solutions Poland. Prowadząca podkreślała, że system rekomendacji proponowany przez BNI opracowany jest na podstawie 37 lat doświadczeń niemal 300 tys. właścicieli firm prowadzących działalność w ponad 70 krajach na całym świecie. Agenda szkolenia obejmowała zagadnienia dotyczące narzędzi wykorzystywanych przez Członków BNI na co dzień:

– przygotowywania i wygłaszania 60-sekundowej autoprezentacji
– przygotowywania 10-minutowej prezentacji o swojej firmie
– przekazywaniu i otrzymywaniu rekomendacji
– zapraszaniu Gości na spotkania swojej Grupy BNI
– przygotowywaniu się na spotkania 1-2-1 z przedsiębiorcami
– wykorzystaniu poszczególnych elementów zestawu członkowskiego
– przeniesieniu kultury organizacyjnej BNI na rozwój biznesu

Na stronie https://www.bnipolska.pl/wydarzenia/ znajduje się kalendarz wydarzeń i szkoleń, w których można wziąć udział w celu podnoszenia swoich kompetencji.