Nowe Biuro BNI w Nowym Sączu!

 | 

2 grudnia 2021 miało miejsce oficjalne otwarcie Biura BNI w Nowym Sączu przy ul. Pierwszej Brygady 2A. W wydarzeniu uczestniczyło 30 osób, wśród których znaleźli się przedstawiciele BNI oraz zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy.

Uroczyste otwarcie było okazją nie tylko do świętowania, ale także do wymiany doświadczenia biznesowego i networkingu. Jak podkreślano, nowa przestrzeń, to więcej możliwości na rozwój. Ponadto biuro pozwoli na organizację spotkań Zarządów Grup, Power Teamów i Członków Grup, a także szkoleń i warsztatów.

Za projekt biura odpowiadała Dorota Jarosik, Dyrektor Makroregionu Małopolskiego, która tak skomentowała nową inicjatywę: “Realizując jedną z wartości BNI, mówiącą o ciągłym podnoszeniu swoich kompetencji, stworzyliśmy w Nowym Sączu przestrzeń, dzięki której będziemy mieć możliwość organizacji szkoleń i warsztatów. Chcemy się ciągle rozwijać i pomagać miejscowym przedsiębiorcom w budowaniu ich biznesów

 

Na co dzień w biurze będą pracowały dwie osoby. Wśród nich Grzegorz Błaszczyk, Dyrektor Regionalny, który odpowiadał za prace koncepcyjne i remontowe. Warto podkreślić, że biuro o powierzchni 100 m2 wyposażone jest już w identyfikację wizualną BNI. W branding zaangażowany był Marcin Król, Członek BNI z Grupy Sandecja.

Przeczytaj także artykuł o otwarciu nowego Biura BNI Polska przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.