Szkolenie z Philem Bergiem w Wieliczce!

 | 

Za nami jedno z ważniejszych wydarzeń na żywo w kalendarzu BNI Polska 2021 roku –  Spotkanie szkoleniowo-integracyjne, które odbyło się w dniach 8-10 sierpnia w Hotelu Turówka w Wieliczce. Główną jego częścią było szkolenie, które poprowadził Phil Berg.

Za nami jedno z ważniejszych wydarzeń na żywo w kalendarzu BNI Polska 2021 roku –  Spotkanie szkoleniowo – integracyjne, które odbyło się w dniach 8-10 sierpnia w Hotelu Turówka w Wieliczce. Główną jego częścią było szkolenie, które poprowadził Phil Berg.

Podczas spotkania wystąpili Ryszard Chmura – Prezes Zarządu BNI Polska i Mateusz Bacański – Dyrektor Narodowy BNI Polska, którzy przedstawili wyniki i pozycję BNI w Polsce oraz zaprezentowali strategię i plany na najbliższe lata.

W wydarzeniu wzięło udział prawie 200 osób. Byli to przedstawiciele Zarządów Grup, Ambasadorzy, Dyrektorzy oraz Zespół BNI. Czas spędzony w Wieliczce był nie tylko okazją do poszerzenia wiedzy, ale także do integracji, wymiany dobrych praktyk i spotkań 121.

Phil Berg związany jest z BNI od 12 lat i pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Narodowego BNI Wielka Brytania. Zarządza zespołem ponad 50 Dyrektorów i Ambasadorów. Szkoli Członków i Dyrektorów BNI na całym świecie (w ponad 30 krajach) i jest jednym z najpopularniejszych mentorów i trenerów.

W trakcie swojego wystąpienia w Wieliczce Phil Berg podzielił się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą na temat tego, w jaki sposób skutecznie budować i rozwijać grupy, a tym samym stwarzać nowe możliwości generowania i pozyskiwania jakościowych rekomendacji przez przedsiębiorców. Odpowiadał także na pytania uczestników.

Po dwóch dniach w salach szkoleniowych uczestnicy spotkania zwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce i wzięli udział w uroczystej kolacji w grotach kopalni.