Webinar: Dlaczego rola lidera jest tak istotna?

 | 

Organizacja BNI Polska bardzo duży nacisk kładzie na szkolenia biznesowe dla swoich członków. Dlaczego? Ponieważ chce, aby ciągle podnosili swoje kwalifikacje i zdobywali nowe umiejętności. Jedną z nich jest posiadanie cech przywódczych. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem biznesu, czy pracujesz dla większej firmy, bycie liderem może być wyzwaniem. I chociaż niektórym przywództwo przychodzi naturalnie, inni muszą nad nim popracować. Ważne jest, aby podpatrywać liderów i starać się czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. BNI Polska to największa społeczność przedsiębiorców, która zrzesza liderów i właścicieli firm chcących rozwijać biznes przez rekomendacje.

Jedną z form realizowania naszych założeń edukacyjnych są webinary dla Członków BNI prowadzone ze studia nagraniowego w Warszawie lub w formule online na aplikacji zoom. Łączymy się z prelegentami z całego świata. 5 grudnia odbył się webinar zatytułowany „Dlaczego rola lidera jest tak istotna?”. Prelegentem był Murali Srinivasan – Trener Narodowy BNI z Indii oraz wieloletni Dyrektor Regionu Indii Południowych, przedsiębiorca z 30-letnim doświadczeniem w skutecznym zarządzaniu, zorientowany na realizację celów strategicznych, który z pasją dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym, aby pomagać innym w rozwoju. Obecnie współpracuje z ponad 1500 właścicielamifirm w południowych Indiach i Goa, w tym w Bangalore, Mysore, Hyderabad, Chennai, Cochin i wielu innych miastach. Na co dzień pomaga właścicielom firm w zrozumieniu i używaniu potężnego narzędzia marketingowego, jakim są rekomendacje oraz uczy przedsiębiorców, jak dzięki nim mogą znacząco zwiększyć obroty swoich firm oraz podnosić efektywność biznesową.

Biznes przez rekomendacje

Prelegent podzielił się z uczestnikami wiedzą z zakresu czerpania większej wartości dla swojego biznesu i budowania pozycji w Grupie BNI. Murali opowiedział także o tym, jak szukać inspiracji i nowych sposobów na zapraszanie Gości. Prowadzący dużo czasu poświecił tematyce rozwijania Grupy przy użyciu prostych, skutecznych i sprawdzonych strategii. Ponadto uczestnicy dowiedzieli się jak efektywnie zarządzać czasem, aby ich rola w Grupie BNI była ekscytującym doświadczeniem oraz jak maksymalizować swoje możliwości biznesowe poprzez wzmocnienie wiarygodności i wykorzystanie widoczności.

W webinarze wzięło udział ponad 140 przedsiębiorców, a każdy z nich mógł osobiście zadać pytanie prowadzącemu w wyznaczonej do tego sesji Q&A. Było to kolejne z serii szkoleń zorganizowane dla Członków BNI. Warto przypomnieć o dwóch poprzednich webinarach, które miały miejsce kilka tygodni temu:

Przeczytaj o webinarze z Andrásem Avidorem

Przeczytaj o webinarze z Nerijusem Lungysem