Szkolenia dla Zarządów Grup BNI – 7 czerwca – 12 lipca 2022

 | 

Każdy przedsiębiorca rozwijający biznes z BNI Polska spotyka się co tydzień z innymi przedsiębiorcami należącymi do tej samej Grupy BNI. Ważne jest, aby Grupa BNI była dobrze zarządzana, a osoby odpowiedzialne za jej działanie miały dużą wiedzę i doświadczenie. Dlatego stale podnosimy ich kompetencje, które wykorzystują w codziennej pracy. 

W BNI Polska bardzo dużą wagę przykładamy do edukacji. Członkowie BNI są zachęcani do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności związanych z prowadzeniem biznesu. Pomagamy im w tym na dwa sposoby. Na co dzień mogą korzystać z internetowej platformy szkoleniowej BNI U, gdzie udostępniamy im materiały edukacyjne. Dodatkowo kilka razy w miesiącu biorą udział w warsztatach realizowanych ze studia nagraniowego w Warszawie. Opowiadamy w nich o narzędziach pomagających rozwijać biznes dzięki BNI.
Przeczytaj więcej o ostatnim szkoleniu Member Succes Program

BNI Polska, to jedyna organizacja na świecie, która szkoli z rekomendacji. Została stworzona przez przedsiębiorców i dla przedsiębiorców. Z tego też powodu dokładamy wszelkich starań, aby Członkowie BNI skupieni wokół Grupy BNI jak najefektywniej rozwijali biznes poprzez rekomendacje. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu są szkolenia dla osób zarządzających Grupami BNI. Każda z Grup BNI posiada Zarząd, który składa się z 3 osób: Prezesa, Wiceprezesa, Sekretarza i każdy z nich ma swoją określoną funkcję. Zarząd prowadzi całe spotkanie i od jednego spotkania do kolejnego monitoruje działania przedsiębiorców i pomaga im w rozwijaniu ich biznesów.

Mając to na uwadze od 7 czerwca do 12 lipca 2022 roku, przeprowadzamy cykl szkoleń dedykowanych Zarządom Grup i osobom pełniącym funkcje w Grupie BNI. Warsztaty prowadzą pracownicy oraz doświadczeni trenerzy, którzy są w organizacji od kilku lat. Tematyka szkoleń dotyczy systemu BNI Connect, który jest platformą społecznościową wykorzystywaną przez Członków BNI. To w niej m.in. rejestrują swoją obecność na spotkaniach 1 na 1 oraz wpisują kwotę biznesu zrealizowanego dzięki rekomendacji od innego przedsiębiorcy. Warsztaty mają na celu pogłębić wiedzę uczestników z zakresu systemów raportowania, obsługi aplikacji w wersji mobilnej oraz szkoleń oferowanych przez organizację.

Pierwsze z sześciu zaplanowanych spotkań przeprowadziły: Monika Wądrzyk – Manager ds. Wsparcia Sprzedaży w Regionie Warszawa oraz Ewa Piekart – Wiceprezes Grupy BNI Plus, właścicielka firmy Data Point Sp. z o.o. Mamy nadzieję, że w warsztatach będzie brać udział wiele osób, a doświadczenie zdobyte przez uczestników przełoży się na efekty w postaci wzrostu przychodów Członków BNI. Warto podkreślić, że organizatorzy planują udostępnienie materiału na platformie BNI U dostępnej online dla Członków BNI.

Szczegółowy harmonogram kolejnych wydarzeń:

· 07.06.2022, godz. 17:00 – PALMS
Prowadzące: Monika Wądrzyk i Ewa Piekart

· 14.06.2022, godz. 17:00 – Raporty, Raporty, Raporty
Prowadząca: Monika Wądrzyk

· 21.06.2022, godz. 17:00 – R2U i Traffic Lights
Prowadząca: Sylwia Warszawska

· 28.06.2022, godz. 17:00 – Aplikacja Mobilna BNI Connect
Prowadząca: Monika Wądrzyk

· 05.07.2022, godz. 17:00 – Goście
Prowadzący: Arkadiusz Sztuka i Monika Wądrzyk

· 12.07.2022, godz. 17:00 – BNI University
Prowadząca: Karolina Józwiak-Stefaniak

Przejdź do BNI U i poznaj szkolenia oferowane przez BNI Polska.