Trójmiejski Biznes Mixer Branży Budowlanej

 | 

16 maja w Sheraton Sopot Hotel odbył się Biznes Mixer Branży Budowlanej, zorganizowany przez Wojciecha Leszczyńskiego oraz Power Team Budowlany Grupy BNI Smart i Biuro Regionalne BNI Trójmiasto. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 150 przedsiębiorców: około 50 członków BNI oraz 100 gości spoza naszej społeczności biznesowej.

Networking i Budowanie Relacji Biznesowych

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję do nawiązania nowych biznesowych kontaktów, zarówno podczas swobodnego networkingu, jak i moderowanych sesji networkingowych. Takie spotkania doskonale odzwierciedlają filozofię BNI – Givers Gain, ułatwiając poznanie potrzeb biznesowych poszczególnych osób, znalezienie poszukiwanych kontaktów oraz zrozumienie aktualnych wyzwań każdego z przedsiębiorców. Networking umożliwił im wytyczenie obszarów potencjalnej współpracy oraz określenie jak oferowane usługi mogą wzajemnie się uzupełniać i wspierać.

Prezentacja Power Teamu Budowlanego

Wojciech Leszczyński zaprezentował działalność Power Teamu Budowlanego. W nomenklaturze BNI, Power Team to środowisko osób z Grupy BNI, które obsługują podobny typ klienta, oferując różne, niekonkurencyjne produkty lub usługi. Dzięki temu, będąc w Power Teamie, łatwo się wzajemnie polecać i generować rekomendacje, pod warunkiem, że została zbudowana relacja. 

W skład Power Team Budowlanego Grupy BNI Smart wchodzą:

Od stycznia 2024 roku przekazali oni, wewnątrz swojej struktury, prawie 300 rekomendacji biznesowych. Wygenerowali tym samym aż 300 możliwości przedstawienia ofert zaangażowanych w ten zespół przedsiębiorców osobom lub firmom zainteresowanym konkretnymi usługami. W ten sposób firmy Członków tego Power Teamu osiągnęły dodatkowe przychody o łącznej wartości 2 964 516 zł. To imponujące osiągnięcie pokazuje, jak skuteczne mogą być rekomendacje biznesowe w budowaniu wartościowych kontaktów i generowaniu nowych możliwości biznesowych

Poszukiwanie Partnerów Biznesowych

Power Team Budowlany Grupy BNI Smart Trójmiasto nie chce jednak na tym poprzestać. Poszukuje rzetelnych właścicieli firm do współpracy, aby móc kompleksowo realizować projekty oraz wspierać rozwój prowadzonych przedsiębiorstw. Wspólnie łatwiej jest znaleźć nowych partnerów biznesowych i realizować kompleksowe zlecenia. Członkowie tego zespołu dążą do stworzenia zgranej grupy lokalnych profesjonalistów, którzy wspólnie mogą oferować szeroki zakres usług budowlanych, dostarczając pełen pakiet złożonych rozwiązań dla swoich klientów.

Korzyści z Członkostwa w BNI

Wydarzenia takie jak to dowodzą, że do BNI przychodzą ambitni, relacyjni i proaktywni przedsiębiorcy, a zaangażowanie w naszą społeczność przynosi wymierne korzyści dla reprezentowanych w niej firm i lokalnego sektora gospodarczego.

Dołączając do BNI, stajesz się częścią globalnej społeczności przedsiębiorców, którzy poprzez rekomendacje biznesowe i wzajemne wsparcie rozwijają swoje firmy i osiągają realne korzyści finansowe. Dzięki BNI, przedsiębiorcy mają dostęp do sprawdzonych narzędzi i zasobów, które ułatwiają osiąganie sukcesów. Członkostwo w BNI to także okazja do stałego rozwoju, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz budowania trwałych relacji biznesowych.

 

 

 

Chcesz odwiedzić Grupę BNI Smart? Więcej informacji o jej spotkaniach znajdziesz klikając w link: https://bnipolska.pl/grupa/smart/ 

Jeśli interesuje Cię współpraca z BNI Trójmiasto, skontaktuj się z Michałem Kuczyńskim, Dyrektorem Regionalnym: m.kuczynski@bnipolska.pl

Zdjęcia: Filip Siatkowski