Wielkie Otwarcie Grupy BNI Premium 1 w Bielsku-Białej

 | 

21 listopada w Cavatina Hall, w sercu Bielska-Białej, odbyło się przełomowe wydarzenie w BNI Regionie Bielskim: Uroczyste Otwarcie Grupy BNI Premium 1.

Wydarzenie to zostało rozpoczęte dynamicznym networkingiem, stanowiącym preludium do oficjalnej inauguracji istnienia nowej Grupy BNI. Spotkanie było okazją do nieformalnych rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, stwarzając idealne warunki do nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych.

Wyjątkowość tego wydarzenia podkreślili zaproszeni goście. Mieliśmy zaszczyt gościć Jarosława Klimaszewskiego, Prezydenta Bielska-Białej, Łukasza Nowaka z firmy All In Games S.A oraz Anetę Kulik z firmy DL Invest Group. Szczególnie inspirujące było wystąpienie Pani Kulik, która podzieliła się swoim bogatym doświadczeniem biznesowym oraz cennymi wskazówkami dotyczącymi efektywnego funkcjonowania w społeczności przedsiębiorców.

 

 

Uczestnictwo w tym inauguracji ponad 200 zaangażowanych ludzi biznesu z całej Polski, a zwłaszcza z regionu Podbeskidzia, stanowiło ogromną wartość tego spotkania. Ich różnorodne perspektywy i zdobyte doświadczenia przyczyniły się do stworzenia wyjątkowo inspirującej atmosfery, otwierając tym samym dla nich drzwi do nowych możliwości biznesowych. Było to miejsce, gdzie wymiana kontaktów, wiedzy i doświadczeń przekształciła się w realne szanse na rozwój i wzrost przedsiębiorstw.

 

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników za poświęcony czas, zaangażowanie oraz entuzjazm. Wasza aktywna obecność i gotowość do dzielenia się wiedzą uczyniły to wydarzenie niezapomnianym.

Warto wyróżnić wkład całego zespołu BNI z Bielska-Białej, ze szczególnym uznaniem dla Krzysztofa Dudka – Dyrektora Regionalnego BNI Region Bielski, Łukasza Kaplita, Regionalnego Dyrektora ds. rozwoju BNI Premium, Eweliny Massalskiej, Koordynator Regionalnej Grupy BNI Premium.

Ich nieoceniona praca i poświęcenie zapewniły sukces tego przedsięwzięcia.

 

 

Dziękujemy też Dawidowi Sowie za uwiecznienie tych wyjątkowych chwil na zdjęciach.

Z optymizmem patrzymy w przyszłość, trzymając kciuki za dalszy rozwój podbeskidzkich Grup BNI i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne okazje do spotkań.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z BNI Region Bielski: https://www.facebook.com/BNIRegionBielski